Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Antikvariát

Antikvariát

Zobrazuji 433-496 z 496
předchozí strana
z 7
    Bože bože Boženko
    dvoulist s notami a textem, rozměr strany 165:133 mm, stav viz. foto
    30 Kč
    / ks
    30 Kč
    / ks
    Skladem 1 ks
      Denně vzpomínám
      dvoulist s notami a textem, rozměr strany 165:133 mm, stav viz. foto
      30 Kč
      / ks
      30 Kč
      / ks
      Skladem 1 ks
        Hej panimámo
        dvoulist s notami a textem, rozměr strany 165:133 mm, stav viz. foto
        30 Kč
        / ks
        30 Kč
        / ks
        Skladem 1 ks
          Otloukej se píšťaličko
          dvoulist s notami a textem, rozměr strany 165:133 mm, stav viz. foto
          30 Kč
          / ks
          30 Kč
          / ks
          Skladem 1 ks
            Škola lásky
            dvoulist s notami a textem, rozměr strany 165:133 mm, stav viz. foto
            30 Kč
            / ks
            30 Kč
            / ks
            Skladem 1 ks
              Černé vrány
              dvoulist s notami a textem, rozměr strany 165:133 mm, stav viz. foto
              30 Kč
              / ks
              30 Kč
              / ks
              Skladem 1 ks
                Stín mládí
                dvoulist s notami a textem, rozměr strany 165:133 mm, stav viz. foto
                30 Kč
                / ks
                30 Kč
                / ks
                Skladem 1 ks
                  Kdyby ty muziky nebyly
                  dvoulist s notami a textem, rozměr strany 165:133 mm, stav viz. foto
                  30 Kč
                  / ks
                  30 Kč
                  / ks
                  Skladem 1 ks
                    Dívka mi zpívá
                    dvoulist s notami a textem, rozměr strany 165:133 mm, stav viz. foto
                    30 Kč
                    / ks
                    30 Kč
                    / ks
                    Skladem 1 ks
                      Babička
                      dvoulist s notami a textem, rozměr strany 160:133 mm, stav viz. foto
                      30 Kč
                      / ks
                      30 Kč
                      / ks
                      Skladem 1 ks
                        Bratři jsem zamilován
                        dvoulist s notami a textem, rozměr strany 162:133 mm, stav viz. foto
                        30 Kč
                        / ks
                        30 Kč
                        / ks
                        Skladem 1 ks
                          Jetelíček u vody
                          dvoulist s notami a textem, rozměr strany 162:133 mm, stav viz. foto
                          30 Kč
                          / ks
                          30 Kč
                          / ks
                          Skladem 1 ks
                            Zdá se mi
                            dvoulist s notami a textem, rozměr strany 167:133 mm, stav viz. foto
                            30 Kč
                            / ks
                            30 Kč
                            / ks
                            Skladem 1 ks
                              Ivana Kuglerová: Conan, Páni severu
                              Originální brož. Vydal Klub Julese Vernea v Praze 2001. 237 stran. Výborný stav.
                              180 Kč
                              / ks
                              180 Kč
                              / ks
                              Skladem 1 ks
                                Arthur Breiský: Triumf zla
                                Originální brož. Vydal kruh v Hradci Králové. Dobrý stav.
                                40 Kč
                                / ks
                                40 Kč
                                / ks
                                Skladem 1 ks
                                  Stephan Heym: Křižáci na západě - obálka Zdeněk Rossmann
                                  Originální brož. Vydal Melantrich v Praze 1949. 734 stran. Přijatelný stav - hřbet opraven lepicí páskou - viz. fotografie.
                                  60 Kč
                                  / ks
                                  60 Kč
                                  / ks
                                  Skladem 1 ks
                                    Upton Sinclair: Umění a mamon - obálka Ladislav Sutnar
                                    Originální brož. Vydala Družstevní práce v Praze 1930. 341 stran. Natrhané okraje, vyšisovaný hřbet - viz. fotografie. Celkově však dobrý stav.
                                    200 Kč
                                    / ks
                                    200 Kč
                                    / ks
                                    Skladem 1 ks
                                      Filosofiká čítanka
                                      Originální brož. Vydal F. Novák v Praze 1948. 285 stran. Velmi dobrý stav.
                                      100 Kč
                                      / ks
                                      100 Kč
                                      / ks
                                      Skladem 1 ks
                                        Václav Černý: Staročeská milostná lyrika
                                        Originální brož. Vydala Družstevní práce v Praze 1948. 314 stran. Výborný stav.
                                        80 Kč
                                        / ks
                                        80 Kč
                                        / ks
                                        Skladem 1 ks
                                          B.S.Urban: Úvod do teorie estetické výchovy
                                          Originální brož. Vydala Karlova Universita v Praze 1970. 273 stran. Velmi dobrý stav.
                                          50 Kč
                                          / ks
                                          50 Kč
                                          / ks
                                          Skladem 1 ks
                                            Miguel de Cervantes: don Quijote de la Mancha - obálka Emil Kotrba
                                            Originální brože. Vydal Rudolf Kmoch v Praze 1947. Náklad 4000 výtisků. Překlad J. Černý. Dobře zachováno.
                                            250 Kč
                                            / ks
                                            250 Kč
                                            / ks
                                            Skladem 1 ks
                                              Thomas Mann: Josef Živitel - obálka František Muzika
                                              Originální brož. Vydal Melantrich v Praze 1950. Nerozřezáno. Překlad Pavel Eisner. 456 stran. Obálka zašpiněna, kousek chybí - viz. fotografie.
                                              250 Kč
                                              / ks
                                              250 Kč
                                              / ks
                                              Skladem 1 ks
                                                Ilja Erenburg: Pád Paříže - obálka Antonín Pelc
                                                Originální brož. Vydala Družstevní práce v Praze 1950. Překlad Raisa Novotná. 520 stran.
                                                60 Kč
                                                / ks
                                                60 Kč
                                                / ks
                                                Skladem 1 ks
                                                  Honoré de Balzac: Dům u pálkující kočky - obálka František Tichý
                                                  Originální brož. Vydal Melantrich v Praze 1950. Překlad Z. Chrastinová-Dandová. Obálka v krajích lehce poškozena, celkově velmi dobrý stav.
                                                  100 Kč
                                                  / ks
                                                  100 Kč
                                                  / ks
                                                  Skladem 1 ks
                                                    Lisandro Otero: Situace - obálka Zdeněk Majzner
                                                    Původní vazba s přebalem. Vydalo Svobodné slovo v Praze 1966. 191 stran. Velmi dobrý stav.
                                                    40 Kč
                                                    / ks
                                                    40 Kč
                                                    / ks
                                                    Skladem 1 ks
                                                      Basil Davidson: Linda a Jakub - obálka Vladimír Fuka
                                                      Původní vazba s přebalem. Vydalo SNKLHU v Praze 1963. Velmi dobrý stav.
                                                      150 Kč
                                                      / ks
                                                      150 Kč
                                                      / ks
                                                      Skladem 1 ks
                                                        Guy de Maupassant: Neteře paní plukovníkové
                                                        Originální brož. Vydal Monitor v Praze 1990. 219 stran. Brož má poškozenou obálku.
                                                        40 Kč
                                                        / ks
                                                        40 Kč
                                                        / ks
                                                        Skladem 1 ks
                                                          Joan E. Lloyd: Perfect Orgasm
                                                          Originální brož. Vydal Warner Books, New York 2005. 259 stran. Velmi dobrý stav.
                                                          60 Kč
                                                          / ks
                                                          60 Kč
                                                          / ks
                                                          Skladem 1 ks
                                                            William Saroyan:  Náhodná setkání
                                                            Původní vazba s přebalem. Vydalo Argo v Praze 2001. Překlad Josef Schwarz. 120 stran. Perfektní stav.
                                                            80 Kč
                                                            / ks
                                                            80 Kč
                                                            / ks
                                                            Skladem 1 ks
                                                              Jan Čep: Letnice
                                                              Původní vazba s přebalem. Vydal Melantrich v Praze. Přebal poškozený - v krajích podlepený.
                                                              60 Kč
                                                              / ks
                                                              60 Kč
                                                              / ks
                                                              Skladem 1 ks
                                                                 Abrahama Norova Putování po Svaté zemi roku 1835
                                                                Poloplátěná převazba. V Praze v komisí knihkupectví Václava Řivnáče 1951. Musejních spisů sv. XXXIX. 205 stran + 5 ocelorytin. Poškozeno vlhkostí - viz fota.
                                                                450 Kč
                                                                / ks
                                                                450 Kč
                                                                / ks
                                                                Skladem 1 ks
                                                                  Jan Vaněk: Usměj se tesknice
                                                                  Původní poloplátěná vazba. Vydal Pragotisk v Praze 1943. 62 stran.
                                                                  60 Kč
                                                                  / ks
                                                                  60 Kč
                                                                  / ks
                                                                  Skladem 1 ks
                                                                    Galantní paměti pana Pierra de Bourdeille Seigneura de Brantome
                                                                    Původní brož. Vydal Zdeněk Nožička v Praze 1926. Edice soukromých tisků Rajská zahrada. Ilustrace Zdeněk Guth. Vydáno 300 číslovaných výtisků, tento na similijapanu č. 139. Překlad Jiří Hlídek. Až na popsaný hřbet dobře zachováno.
                                                                    600 Kč
                                                                    / ks
                                                                    600 Kč
                                                                    / ks
                                                                    Skladem 1 ks
                                                                      Z.A.Gurevič, F.J.Grosser: Problémy pohlavního života
                                                                      Celoplátěná vazba. Vydal Pavel Prokop v Praze 1936. 238 stran.
                                                                      600 Kč
                                                                      / ks
                                                                      600 Kč
                                                                      / ks
                                                                      Skladem 1 ks
                                                                        Markéta Pilzová: Hledači absolutna
                                                                        Původní vazba s přebalem. Vydal Eminent v Praze 2004. 149 stran.
                                                                        60 Kč
                                                                        / ks
                                                                        60 Kč
                                                                        / ks
                                                                        Skladem 1 ks
                                                                          Egon Erwin Kisch: Hřbitov bohatých psů
                                                                          Původní vazba s přebalem. Vydal Labyrint v Praze 2008. 276 stran. V tomto překladu 1. vydání -
                                                                          180 Kč
                                                                          / ks
                                                                          180 Kč
                                                                          / ks
                                                                          Skladem 1 ks
                                                                            Ludvík Páleníček: Z pohádky do života - příběhy z českých činoher
                                                                            Originální brož. Vydal Vyšehrad v Praze 1947. 148 stran. Ilustrace A.M.Machourek. Poškozený hřbet. věnování autora.
                                                                            60 Kč
                                                                            / ks
                                                                            60 Kč
                                                                            / ks
                                                                            Skladem 1 ks
                                                                              Václav Čtvrtek: Císařská vojna se sultánem a jiné pohádky
                                                                              Původní laminovaná vazba. Vydal Panton v Praze 1981. 110 stra. Ilustrace J.E.Jiránek. Vpředu soukromé věnování, jinak dobrý stav.
                                                                              60 Kč
                                                                              / ks
                                                                              60 Kč
                                                                              / ks
                                                                              Skladem 1 ks
                                                                                L. Voronkovová: Děvčátko z města
                                                                                Původní laminovaná vazba. Vydal Albatros v praze 1974. 119 stran. Ilustrace H. Konstantinová. Velmi dobrý stav.
                                                                                60 Kč
                                                                                / ks
                                                                                60 Kč
                                                                                / ks
                                                                                Skladem 1 ks
                                                                                  Valerij Medvěděv: Pětkař Jura
                                                                                  Původní laminovaná vazba. Vydal Albatros v Praze 1989. 140 stran. Ilustrace Jan Pacák. Edice Jiskřičky. Velmi dobrý stav.
                                                                                  60 Kč
                                                                                  / ks
                                                                                  60 Kč
                                                                                  / ks
                                                                                  Skladem 1 ks
                                                                                    Branka Jurcová: Katka
                                                                                    Původní kartonová vazba. Vydal Albatros v Praze 1978. 95 stran. Ilustrace Jitka Kolínská. 1. vydání. Až na zašpiněnou vazbu dobrý stav.
                                                                                    60 Kč
                                                                                    / ks
                                                                                    60 Kč
                                                                                    / ks
                                                                                    Skladem 1 ks
                                                                                      Mzdová soustava v lesním hospodářství
                                                                                      Originální brož. Vydalo ministerstvo zemědělství a lesního hospodářství v Praze 1959. 55 stran. Velmi dobrý stav.
                                                                                      40 Kč
                                                                                      / ks
                                                                                      40 Kč
                                                                                      / ks
                                                                                      Skladem 1 ks
                                                                                        Straty na hmote a akosti dreva pri stínaní a minipuláci
                                                                                        Originální brož. Vydalo Lesnicke kulúrne ústredie prí ČAZ v Oráči. 59 stran + fotografická příloha. Dobrý stav.
                                                                                        100 Kč
                                                                                        / ks
                                                                                        100 Kč
                                                                                        / ks
                                                                                        Skladem 1 ks
                                                                                          Správne hospodáriť v družstených lesoch
                                                                                          Originální brož. Vydal odbor SNR pre podohospodársvo v Bratislavě 1964. 48 stran. Velmi dobrý stav.
                                                                                          40 Kč
                                                                                          / ks
                                                                                          40 Kč
                                                                                          / ks
                                                                                          Skladem 1 ks
                                                                                            Vodohospodářský význam našich lesů na příkladu Bezkyd
                                                                                            Originální brož. Vydalo státní zemědělské nakladateství v Praze 1953 v edici Lesnická knihovna sv. 41. 146 stran + rozkládací mapa. Fotografické vyobrazení. Velmi dobrý stav.
                                                                                            200 Kč
                                                                                            / ks
                                                                                            200 Kč
                                                                                            / ks
                                                                                            Skladem 1 ks
                                                                                              Lesnická ročenka 1962
                                                                                              Původní celoplátěná vazba vzadu poškozena - viz. foto. Vydalo Státní zemědělské nakladatelství v Praze. 357 stran. Ročenka čistá, nepopsaná.
                                                                                              80 Kč
                                                                                              / ks
                                                                                              80 Kč
                                                                                              / ks
                                                                                              Skladem 1 ks
                                                                                                Dick Francis: V šachu
                                                                                                Originální brož. Vydala Olympia, Praha, roku 1993, 274 stran. Velmi dobrý stav.
                                                                                                40 Kč
                                                                                                / ks
                                                                                                40 Kč
                                                                                                / ks
                                                                                                Skladem 1 ks
                                                                                                  Dick Francis: Souboj v letu
                                                                                                  Originální brož. Vydala Olympia, Praha, roku 1994, 194 stran. Dobrý stav.
                                                                                                  40 Kč
                                                                                                  / ks
                                                                                                  40 Kč
                                                                                                  / ks
                                                                                                  Skladem 1 ks
                                                                                                    Luděk Fiala: Pohádky z Afriky
                                                                                                    Původní pevná vazba. Ilustrovala Edita Plicková. Vydal knižní klub a Ikar, Praha, roku 2001, 80 stran. Výborný stav.
                                                                                                    100 Kč
                                                                                                    / ks
                                                                                                    100 Kč
                                                                                                    / ks
                                                                                                    Skladem 1 ks
                                                                                                      Anton Myrer: Poslední Yankee z Bostonu
                                                                                                      Původní pevná vazba s obálkou. Vydal Knižní klub, Praha, roku 2001, 320 stran. Velmi dobrý stav.
                                                                                                      70 Kč
                                                                                                      / ks
                                                                                                      70 Kč
                                                                                                      / ks
                                                                                                      Skladem 1 ks
                                                                                                        John Grisham: Malovaný dům
                                                                                                        Původní laminátová vazba s obálkou. Vydal Knižní klub, Praha, roku 2001, 368 stran. Velmi dobrý stav.
                                                                                                        80 Kč
                                                                                                        / ks
                                                                                                        80 Kč
                                                                                                        / ks
                                                                                                        Skladem 1 ks
                                                                                                          John Grisham: Partner
                                                                                                          Původní pevná vazba s obálkou. Vydal Knižní klub a Ikar, Praha, roku 1998, 352 stran. Velmi dobrý stav.
                                                                                                          80 Kč
                                                                                                          / ks
                                                                                                          80 Kč
                                                                                                          / ks
                                                                                                          Skladem 1 ks
                                                                                                            Michelangelo - Titan a člověk
                                                                                                            Původní poloplátěná vazba. Vydal ELK v Praze 1941. 259 stran. 17 hlubotiskových celostránkových vyobrazení - tisk V. Neubert. Obsahuje výbor básní a listů, texty J. Bukáček a J. Pečírka. Lehce poškozný hřbet, jinak dobře zachováno.
                                                                                                            40 Kč
                                                                                                            / ks
                                                                                                            40 Kč
                                                                                                            / ks
                                                                                                            Skladem 1 ks
                                                                                                              André Pieyre de Mandiargues: Na okraj
                                                                                                              Originální brož. Vydal Odeon v Praze 1969. 232 stran. Překlad Josef Pospíšil. Obálka poškozena.
                                                                                                              60 Kč
                                                                                                              / ks
                                                                                                              60 Kč
                                                                                                              / ks
                                                                                                              Skladem 1 ks
                                                                                                                mapa Kunštát a Glatz 1:75000
                                                                                                                Mapa podlepená plátnem, rozměr 39:49 cm, vojenská speciálka. Dobrý stav.
                                                                                                                40 Kč
                                                                                                                / ks
                                                                                                                40 Kč
                                                                                                                / ks
                                                                                                                Skladem 1 ks
                                                                                                                  Chi An Kuei: Astrologie lásky
                                                                                                                  Originální brož. Vydalo Motto v Praze 1997. 272 stran. Výborně zachováno.
                                                                                                                  40 Kč
                                                                                                                  / ks
                                                                                                                  40 Kč
                                                                                                                  / ks
                                                                                                                  Skladem 1 ks
                                                                                                                    Kamenického toulky nejbližším okolím Prahy
                                                                                                                    Originální brož. Vydal Klub českých turistů V Praze 1947. 45 stran. Obsah viz fotografie. Perfektní stav.
                                                                                                                    100 Kč
                                                                                                                    / ks
                                                                                                                    100 Kč
                                                                                                                    / ks
                                                                                                                    Skladem 1 ks
                                                                                                                      reklamní leták: lázně WeisserHirsch (Bílý jelen) Drážďany
                                                                                                                      Originální prospekt z 30. let. Vydal Drážďanský spolek pro podporu cest. ruchu, text E. Jeikner. Skvěle zachováno.
                                                                                                                      60 Kč
                                                                                                                      / ks
                                                                                                                      60 Kč
                                                                                                                      / ks
                                                                                                                      Skladem 1 ks
                                                                                                                        High Egypt: Philae, Kom Ombo, Edfu - 12 pohlednic
                                                                                                                        Originální brož s 12 nepopsanými pohlednicemi. Vydal Lévy et Neudein Réunis 44, Letellier, Paris.  Výborně zachováno.
                                                                                                                        400 Kč
                                                                                                                        / ks
                                                                                                                        400 Kč
                                                                                                                        / ks
                                                                                                                        Skladem 1 ks
                                                                                                                          Jaroslav Škába: Boxeři v Šanhaji - ilustrace V. Rada
                                                                                                                          původní poloplátěná vazba s přebalem - ten potrhán. Vydal A. srdce v Praze 1948. 189 stran.
                                                                                                                          100 Kč
                                                                                                                          / ks
                                                                                                                          100 Kč
                                                                                                                          / ks
                                                                                                                          Skladem 1 ks
                                                                                                                            Sidney Hogan: Jackie, Patrick a Mike - tři detektivové
                                                                                                                            poloplátěná převazba, celkově dobrý stav. 50 stran. Jako ilustrace použity fotografie z filmu od MGM. Vydalo nakl. družstvo Máj v Praze
                                                                                                                            100 Kč
                                                                                                                            / ks
                                                                                                                            100 Kč
                                                                                                                            / ks
                                                                                                                            Skladem 1 ks
                                                                                                                              Robin Watson: Dostihoví gangsteři
                                                                                                                              poloplátěná převazba, celkově dobrý stav. 50 stran. Jako ilustrace použity fotografie z filmu od MGM.
                                                                                                                              100 Kč
                                                                                                                              / ks
                                                                                                                              100 Kč
                                                                                                                              / ks
                                                                                                                              Skladem 1 ks
                                                                                                                                Jan Havlasa: Jižní perspektivy - věnování autora
                                                                                                                                celoplátěné vazbě chybí hřbet. Vydal B. kočí v Praze 1918. Na patitulu dedikace autora. 146 stran. Nepříliš dobrý stav.
                                                                                                                                Cena před slevou 100 Kč
                                                                                                                                50 Kč
                                                                                                                                / ks
                                                                                                                                50 Kč
                                                                                                                                / ks
                                                                                                                                Skladem 1 ks
                                                                                                                                  Průvodce po Terstu s okolím - Uhrovy cestovní průvodce
                                                                                                                                  původní vazba s nálepkou na hřbetu, dolní část hřbetu (70 mm) chybí. Razítko a vpisky na tit. listě, jinak však výborný stav. Okolí obsahuje - Opčina, Miramare, Grado, Aquileja, Postojna a Kanziánské jeskyně, Mile Kopar, Peran a Porto Rose. Vzadu rozkládací plán Terstu 58:46 cm převzatý z něm. nakla...
                                                                                                                                  360 Kč
                                                                                                                                  / ks
                                                                                                                                  360 Kč
                                                                                                                                  / ks
                                                                                                                                  Skladem 1 ks
                                                                                                                                  předchozí strana
                                                                                                                                  z 7
                                                                                                                                  Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz